O Nas

Home O Nas
o nas

O NAS

Zadbamy o Twój komfort i efekty

Staramy się, aby nasi pacjenci czuli się w klinice, jak u siebie w domu. Miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do leczenie – to gwarantujemy już od pierwszej wizyty.

Przez wiele lat pracy nabyliśmy duże doświadczenie, które pomogło nam otworzyć klinikę przeszczepu włosów. Pomagamy pacjentom z problemami wypadania włosów oraz łysienia. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i wykwalifikowany personel.

Jesteśmy do dyspozycji naszych pacjentów również po zabiegu. Odpowiemy na każde pytania.

Twoje zaufanie jest naszą dumą

Pomożemy w zwalczeniu problemu wypadania włosów

Profesjonalna opieka

W naszej klinice pracują wyłącznie specjaliści z zakresu leczenia wypadania włosów, posiadający długoletnie doświadczenie.

Zaawansowane technologie

Do przeprowadzenia zabiegów wykorzystujemy uznane na całym świecie technologie, zapewniające efekty, o jakich marzysz.

Możliwość rejestracji online

Skorzystaj z formularza kontaktowego i umów wizytę bez wychodzenia z domu.

Masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Po zabiegu lekarz wyda zalecenia odnośnie dbania o włosy po przeszczepie. Wszelkie kosmetyki, suplementy czy leki według zaleceń.

Zalecany odpoczynek po zabiegu. Pierwsze mycie włosów powinno nastąpić po 36-48 godzinach od zabiegu, a suszarka powinna być pominięta. Przez dwa tygodnie po zabiegu powinno się unikać intensywnych ćwiczeń i wysiłku fizycznego. Wskazane jest powstrzymanie się od korzystania z basenu i sauny przez co najmniej trzy tygodnie od zabiegu. Przez sześć tygodni należy unikać silnego narażenia na słońce i wizyty w solarium. 

Pacjent po zabiegu przeszczepu włosów ma założony mały opatrunek na głowę i może nałożyć na nią luźne nakrycie, na przykład kaptur. Pacjent może samodzielnie wrócić do domu, jednak jeśli musi odbyć dłuższą jazdę samochodem, sugerujemy, aby ktoś inny prowadził samochód, aby pacjent mógł odpocząć po długim zabiegu. 

Zaufaj nam

Stale poszerzamy swoją wiedzę

Wiedza naukowa ekspertów

Leczenie wypadania włosów prowadzone przez ekspertów z tej dzielnicy gwarantuje zadowalające efekty.

Zaawansowany sprzęt diagnostyczny

Już na konsultacji włosy oraz skóra głowy zostanie poddana wnikliwemu badaniu, celem dobrania odpowiedniej metody leczenia.

Atrakcyjne ceny

Nasza klinika oferuje atrakcyjne ceny za usługi medyczne, jakie oferuje. Gwarantujemy też elastyczne płatności.

Opinie o nas

Co mówią o nas pacjenci

image
Zacząłem łysieć już po 22 roku życia i 10 lat później moje włosy były mocno przerzedzone, co wpędzało mnie w kompleksy. Dzięki zabiegowi przeszczepu włosów metodą FUE dzisiaj moja fryzura wygląda zupełnie inaczej. Nie muszę nosić czapki.
Jacek
Kraków, Polska
image
Polecam klinikę Centrum Włosów i wszystkich specjalistów, których tu spotkałem. Świetna opieka i mega efekty. Jestem zadowolony!
Marcin
Warszawa, Polska